Poradíme Vám?
Sme online
X
Chcete sa nás niečo opýtať?
(Zadajte váš e-mail a kliknite na "pokračovať".)
Musíte zadať váš e-mail!
POKRAČOVAŤ
UKONČIŤ
Chcete ukončiť diskusiu?
POKRAČOVAŤ
UKONČIŤ
  • aaa
  • aaa

OKNÁ

Plastové a hliníkové okná

Novinka v produktovej rade Slovaktual – okno z nového 8-komorového profilu s hranatými líniami, s novým trojsklom s teplým rámikom SGG Swisspacer V a stavebnou hĺbkou 85 mm.

OKNÁ

Novinka v produktovej rade Slovaktual – okno z nového 8-komorového profilu s hranatými líniami.

DVERE

Plastové a hliníkové dvere

Interiérové dvere sú vhodné do bytov, domov, ale aj do kancelárskych priestorov, polyfunkčných objektov, hotelov a penziónov.

DVERE

Interiérové dvere sú vhodné do bytov, domov, ale aj do kancelárskych priestorov...

DOPLNKY

DOPLNKY

Doplnky pre plastové okná sa stávajú štandardným vybavením a zvyšujú užívateľský komfort. Vonkajšie a vnútorné parapety sú prispôsobené k montáži s plastovými oknami a s upravenými okrajmi pre osadenie do omietky.

DOPLNKY

Kvalitné doplnky pre širokú škálu našich produktov a sluzieb.
Sieťky
Sieťky – trieda A
Sieťky – trieda A

Najkvalitnejšie sieťky z nových ťahaných robustných hliníkových profilov hladkých tvarov a čistých línií za prijateľnú cenu a s vysokou úžitkovou hodnotou.

Farebnosť profilov je možné zjednotiť s farbou okien striekaním alebo laminovaním fóliami. Upevňujú sa priamo na rám okna zaklápacími tvarovanými zámkami bez potreby montovať na rám ďalšie úchytky. Pevnosť profilov umožňuje bez pomoci výstužných priečnych profilov prekryť sieťkou i rámy veľkých rozmerov. Profily po osadení takmer nepresahujú mimo šírku profilu okenného rámu, takže je možné ich použiť i pod rolety.

Sieťky – trieda B

Ekonomickejšia varianta sieťok z ťahaných obdĺžnikových hliníkových profilov hladkých tvarov spájaných v rohoch plastovými spojkami.

Upevňujú sa na rám okna do priskrutkovaných plastových opierok. Farebnosť je možné prispôsobiť úprave okien, nevýhodou môže byť rozdielna farebnosť plastových rohových spojok, ktoré sú len v hnedej a bielej farbe. Rám sieťky presahuje mimo profil rámu okna, nie je možné použiť ich s roletami.

Sieťky – trieda B
Sieťky – trieda C
Sieťky – trieda C

Lacná varianta sieťok z lisovaných ohýbaných hliníkových profilov spájaných v rohoch plastovými spojkami. Upevňujú sa na rám okna pomocou kovových príchytiek.

Farebnosť je možné prispôsobiť úprave okien, nevýhodou môže byť rozdielna farebnosť plastových rohových spojok, ktoré sú len v hnedej a bielej farbe. Vyššia štíhlosť profilov vyžaduje pri väčších rozmeroch rámu prídavné výstužné priečne profily pre zachovanie stability rámu sieťky. Tým vzniká dodatočné vizuálne členenie a narušenie plochy okna. Rám sieťky presahuje mimo profil rámu okna, nie je možné použiť ich s roletami. Aj keď Slovaktual má tieto sieťky v ponuke, ich montáž nedoporučuje.