Poradíme Vám?
Sme online
X
Chcete sa nás niečo opýtať?
(Zadajte váš e-mail a kliknite na "pokračovať".)
Musíte zadať váš e-mail!
POKRAČOVAŤ
UKONČIŤ
Chcete ukončiť diskusiu?
POKRAČOVAŤ
UKONČIŤ
  • aaa
  • aaa

OKNÁ

Plastové a hliníkové okná

Novinka v produktovej rade Slovaktual – okno z nového 8-komorového profilu s hranatými líniami, s novým trojsklom s teplým rámikom SGG Swisspacer V a stavebnou hĺbkou 85 mm.

OKNÁ

Novinka v produktovej rade Slovaktual – okno z nového 8-komorového profilu s hranatými líniami.

DVERE

Plastové a hliníkové dvere

Interiérové dvere sú vhodné do bytov, domov, ale aj do kancelárskych priestorov, polyfunkčných objektov, hotelov a penziónov.

DVERE

Interiérové dvere sú vhodné do bytov, domov, ale aj do kancelárskych priestorov...

DOPLNKY

DOPLNKY

Doplnky pre plastové okná sa stávajú štandardným vybavením a zvyšujú užívateľský komfort. Vonkajšie a vnútorné parapety sú prispôsobené k montáži s plastovými oknami a s upravenými okrajmi pre osadenie do omietky.

DOPLNKY

Kvalitné doplnky pre širokú škálu našich produktov a sluzieb.
Novinky
SLOVAKTUAL a Coneco 2015
13. 03. 2015

Spoločnosť SLOVAKTUAL s.r.o. každoročne prináša nové trendy v stavebníctve. Účasť na výstavách je preto významnou súčasťou, kde môžeme pred odbornou verejnosťou ako aj pred návštevníkmi predstaviť novinky a inovácie našich produktov. Počas tohtoročnej výstavy CONECO, 25. – 28. 3. 2015, predstavíme v oblasti okien a dverí nové revolučné materiály, ktoré zabezpečia úsporu energie, komplexné technické a dizajnové riešenia.

Na výstavnom stánku budete môcť vidieť a aj prakticky odskúšať funkčnosť našich výrobkov. Významným prvkom bude aj najväčší výstavný exemplár spomedzi výplní stavebných otvorov, 8 metrov dlhý a 2,5 metra vysoký, zdvižno-posuvný hliníkový portál heroal77. Ako novinku predstavíme najnovší prírastok v triede nízko-energetických okien našej spoločnosti, Plastové okno SLOVAKTUAL Pasiv E s koeficientom prestupu tepla iba 0,60 W/m2K.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.